Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Vogi nerūdijančio plieno 900mm latakas prie sienos, su grotelėmis įklijuojamai plytelei

RD90setW
21500 
17200 
Sutaupote: 4300 
+

Prieš užsisakant prekę rekomenduojame susisiekti el.paštu arba telefonu ir taip užsitikrinti,kad norimą prekė Jus pasieks reikiamu metu.

Apmokėjimas
Pristatymas

Pristatymas 2-3 d.d., jei prekės nėra sandėlyje gali užtrukti 3-4 sav. Išskirtiniais atvejais iki 6 - 8 sav.

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.

Gamintojasvogi Ilgis900 mm
Vogi latakas + sifonas + profilis
=
Iš viso kaina230.18 €
Kaina už visus230.18 €

Vogi dušo latakas ir grotelės yra pagaminti iš aukštos kokybės skandinaviško chromo-nikelio nerūdijančio plieno AISI 304, kuris yra atsparus korozijai, rūgštims ir agresyvioms cheminėms medžiagoms, kurios randamos valymo priemonėse.

Aukščiausios kokybės ir 100% Lenkijoje gamintos medžiagos, atitinkančios aukščiausius Europos standartus, leidžia Vogi pasiūlyti latakams net 25 metų garantiją. Gamintojas garantuoja labai ilgą latakų tarnavimo laiką.

Specialus DUO grotelių dizainas leidžia montuoti lataką dviem būdais.
Vieną grotelių pusę galima užpildyti keraminėmis plytelėmis arba pasirinkti kitą pusę, kuri turi lygų metalinį paviršių.
Abiem atvejais vanduo nuteka per siaurus plyšius tarp grotelių ir pagrindinio korpuso.
Po grotelėmis esantys amortizatoriai yra pagaminti iš specialaus plastiko, kad būtų išvengta smūgių ir trinties tarp linijinių dušo kanalizacijos metalinių komponentų.

Savybės:

  • Šoninis, horizontalus pajungimas D50
  • Reguliuojamos latako kojelės
  • Plaukų gaudyklė
  • Min. Aukštis: 62 mm
  • Ilgis grotelių (L): 900 mm
  • Ilgis viso latako (L+40): 940 mm
  • Vandens pratekamumas DN50- 56 l/min
  • Trapas prie sienos
  • 25 metai garantija
Gamintojas
Ilgis
900 mm
Duomenys iš
2022 m. katalogo
Find similar
  • Neseniai žiūrėjote