Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Vogi sausas latako sifonas/vožtuvas, ZBV

ZBV
1500 
1200 
Sutaupote: 300 
+

Prieš užsisakant prekę rekomenduojame susisiekti el.paštu arba telefonu ir taip užsitikrinti,kad norimą prekė Jus pasieks reikiamu metu.

Apmokėjimas
Pristatymas

Pristatymas 2-3 d.d., jei prekės nėra sandėlyje gali užtrukti 3-4 sav. Išskirtiniais atvejais iki 6 - 8 sav.

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.

Vogi latakas + sifonas
=
Iš viso kaina332.00 €
Kaina už visus332.00 €

Paprastas, bet efektyvus būdas užkirsti kelią iš kanalizacijos vamzdžių sklindantiems nemaloniems kvapams.

Taip pat gaminys atlieka ir atbulinio vožtuvo funkciją, kas neleidžia vandeniui bėgti atgal į patalpą, jei nutiktų ekstremali ar avarinė situacija.

Šis sifonas buvo specialiai sukurtas Vogi dušo latakams bei tinka klasikiniams, prie sienos ir sieniniams modeliams.

Netinkamas Ultra Slim modeliams.

Vandeniui bėgant sklendė atsidaro automatiškai. Išsimaudžius ir vandeniui nustojus tekėti sklendė pati automatiškai užsidaro. Sausas sifonas yra labai sandarus, nes jo tarpinė yra pagaminta iš minkšto elastomero. Vogi sifonas yra labai rekomenduojamas vonios kambariams, kuriuose yra naudojamas grindinis šildymas ir kur retai naudojamasi dušo kabina.


Gamintojas
vogi
Duomenys iš
2022 m. katalogo
Find similar
  • Neseniai žiūrėjote