Ravak U formos sifonas, X01436

X01436
2500 
2375 
Sutaupote: 125 
+

Prieš užsisakant prekę rekomenduojame susisiekti el.paštu arba telefonu ir taip užsitikrinti,kad norimą prekė Jus pasieks reikiamu metu.

Apmokėjimas
Pristatymas

Pristatymas 2-3 d.d., jei prekės nėra sandėlyje gali užtrukti 3-4 sav. Išskirtiniais atvejais iki 6 - 8 sav.

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.

Ravak U formos sifonas visų tipų praustuvams. Montuojant su žema sifono galvute, tinka baldams, kurie taupo vietą.

Garantija: 3 metai

Gamintojas
Ravak
Duomenys iš
2020 m. katalogo
Find similar
  • Neseniai žiūrėjote