Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius FBH (5 GŠ + 3 RŠ) su pamaišymo mazgu grindiniam ir radiatoriniam šildymui

77333135
1,24700 
93525 
Sutaupote: 31175 
+

Minimalus užsakymo kiekis "Žalvarinis reguliuojamas kolektorius FBH (5 GŠ + 3 RŠ) su pamaišymo mazgu grindiniam ir radiatoriniam šildymui" yra 1.

Apmokėjimas
Pristatymas

Pristatymas 2-3 d.d., jei prekės nėra sandėlyje gali užtrukti 3-4 sav. Išskirtiniais atvejais iki 6 - 8 sav.

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.

Šis žalvarinis reguliuojamas kolektorius skirtas radiatoriniam (RŠ) ir grindiniam šildymui (GŠ) (2 in 1). Pajungimas 3/4“ VS.
Galimos ir kitos žiedų kombinacijos, tik RŠ + GŠ negali viršyti 11 žiedų.
Iki 7 žiedų kolektoriams rekomenduojamos 351024 arba 361024 kolektorinės spintelės, kolektoriams virš 7 žiedų – 351025 arba 361025.

Komplekte:

  • ¾“ nipeliai su Eurokonusu.
  • Srauto matuokliai ir reguliavimo vožtuvai.
  • Laikikliai.
  • Mechaniniai nuorintojai ir išleidimo vožtuvai.
  • Pamaišymo mazgas su apvedimo vožtuvu ir elektroniniu siurbliu.
  • Termometras.
  • Termostatinė galva su integruotu kapiliaru.

Veikimo principas

1. Iš katilo vanduo (šilumnešis) paduodamas į apatinį kolektorių.
2. Pirmieji kolektoriaus žiedai skirti radiatorių pajungimui. Tuose žieduose yra integruoti reguliavimo ventiliai, ant jų galima montuoti elektrines termopavaras.
3. Per specialų skirstomąjį reguliavimo įdėklą vanduo teka į grindų šildymo kolektorių su pamaišymo mazgu, kur paruošiamas reikiamos temperatūros šilumnešis grindų šildymui.
4. Radiatorinio šildymo šilumnešio temperatūra turi būti mažiausiai 25°C aukštesnė už grindų šildymo temperatūrą, nustatytą termostatiniu temperatūros ribojimo ventiliu.
5. Pamaišymo mazgas su recirkuliacine linija paruošia nustatytos temperatūros vandenį.
6. Grindų šildymo cirkuliacijos žiedai maitinami iš viršutinio kolektoriaus su įmontuotais debitomačiais, kuriuose reikia nustatyti iš anksto apskaičiuotą srauto dydį – nuo 0,5 iki 3,0 l/min.
7. Dalis šilumnešio – tiksliai tiek, kiek įtekėjo į apatinį kolektorių, išteka per specialų skirstomąjį reguliavimo įdėklą į grįžimo iš radiatorių dalį.

Gamintojas
TECE
Duomenys iš
2017 m. katalogo
Find similar
  • Neseniai žiūrėjote