Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Weltem dyzeliniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Krosnelė spinduliuoja šilumą į patalpą – nuo jos įšyla patalpoje esančios medžiagos ir daiktai, kurie šilumos energiją perduoda atgal į patalpą. Infraraudonųjų spindulių skleidžiama šiluma vienodai pasiskirsto visomis kryptimis ir jaučiama maloniai net ir stovint šalia krosnelės. Didelėse patalpose šiluma paskirstoma kur kas vienodžiau nei naudojant ventiliatorinį šildytuvą.

Kurui galima naudoti paprastą dyzeliną arba biodyzelį.
Dyzelinu kūrenamas krosneles yra labai pigu išlaikyti. Visu galingumu dirbanti krosnelė per valandą sunaudoja šiek tiek daugiau nei litrą kuro. Jeigu šildomas plotas yra normaliai apšildytos 500 m² patalpos, lauko temperatūra 0 °C, o norima vidaus temperatūra +15 °C, krosnelė sunaudos 2 – 3 litrus kuro per dieną. Vidutinio galingumo krosnelės naudoja 3 – 4 litrus per dieną, o pačios galingiausios sunaudoja 4 – 5 litrus per dieną.

Krosnelę lengva pradėti naudoti, nes jos nereikia įtaisyti stacionariai. Krosnelė yra su tvirtais ratukais, todėl ją perkelti bet kur yra labai paprasta. Darbo režimas yra labai tylus – triukšmo lygis tik 40 dB (tai bibliotekoje girdimų garsų lygis).

Įrengime yra įtaisytas kuro degiklis, kuris karštas dujas nukreipia į vamzdžius su keramine danga, kurie išskiria infraraudonųjų spindulių šilumą. Trigubas degimo procesas užtikrina visiškai švarias liekamąsias dujas, krosnelei nereikia įtaisyti papildomo kamino, todėl visa degimo šiluma yra panaudojama šildymui. Pakanka įprastinės patalpų ventiliacijos.


Šiame skyriuje nėra prekių
  • Weltem dyzeliniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai