Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Duomenų apsauga ir privatumas

Perkant mūsų parduotuvėje prašoma pateikti savo vardą ir pavardę, adresą, el. paštą ir telefono numerį. Šie duomenys reikalingi prekių pristatymui. Telefono numeris arba el. paštas taip pat būna labai naudingi prireikus patikslinti užsakymo duomenis. Šie duomenys būtini ir naudojami tik Jūsų užsakymo vykdymui bei perduodami tik užsakymą pristatančiai kurjerių tarnybai. Jokioms kitoms trečiosioms šalims duomenys nėra perduodami.

Šiame tinklalapyje, kaip ir visuose į vartotojo patogumą orientuotuose tinklapiuose, naudojami taip vadinami „slapukai“ (originalus pavadinimas „cookies“ - „sausainėliai“). Tai yra raidžių ir skaičių rinkiniai, kuriais apsikeičia naršyklė ir serveris. Tai yra kaip vardas, kuriuo serveris vadina naršyklę ir ją „prisimena“. Slapukai turi ribotą galiojimo laiką; naršyklės nustatymuose taip pat galima pasirinkti, kada juos ištrinti.

Atsiskaitant už prekes elektroniniu būdu, mums nėra perduodami Jūsų banko slaptažodžiai ar kiti duomenys.