Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Išsiplėtimo indas vandentiekiui GWS PressureWave 2L-PWB

2L-PWB
3500 
3080 
Sutaupote: 420 
+

Prieš užsisakant prekę rekomenduojame susisiekti el.paštu arba telefonu ir taip užsitikrinti,kad norimą prekė Jus pasieks reikiamu metu.

Apmokėjimas
Pristatymas

Pristatymas 2-3 d.d., jei prekės nėra sandėlyje gali užtrukti 3-4 sav. Išskirtiniais atvejais iki 6 - 8 sav.

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.

Vandentiekio išsiplėtimo indų pagrindinė paskirtis - slėgimo palaikymas sistemoje. Tarp membranos ir korpuso įpučiamas suslėgtas oras (arba azotas). Siurbliui pompuojant vandenį, ši oro pagalvė suspaudžiama ir sistemoje palaikomas numatytas slėgis. Taip sumažinamas siurblio įsijungimų skaičius. Išsiplėtimo indai taip pat gali būti naudojami apsaugai nuo hidraulinių smūgių ir kitose slėginėse vandens tiekimo sistemose.
Korpuso vidus iš polipropileno. Vidinė pusė neturi aštrių paviršių, galinčių pažeisti diafragmą. Pati diafragma turi sustiprinimus sunkiau dirbančiose vietose. Bronzinis ventilis su papildoma apsauga nuo oro nuostolių. Vandens jungtis pagaminta iš nerūdijančio plieno; jos konstrukcija užtikrina apsaugą nuo nutekėjimų ir todėl šiam išsiplėtimo indui nereikalinga jokia priežiūra.

Maksimali darbo temperatūra: iki +90 °C
Maksimalus darbo slėgis: 10 bar
Išankstinio įpūtimo slėgis: 1.9 bar
Vandens jungtis: 1"
Talpa: 2 litrai
Membrana: butilinė

Išankstinio įpūtimo slėgis turėtų būti nustatomas 0.2 bar mažesniu už siurblio sukuriamą slėgį. Skirtumas tarp išankstinio įpūtimo slėgio ir siurblio išjungimo slėgio negali būti didesnis už 2 bar.

Gamintojas
Global Water Solutions
Jungtis
1"
Duomenys iš
2016 m. katalogo
Find similar
  • Neseniai žiūrėjote