Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Automatinis minkštinimo filtras WaterBoss 700

WB700
1,01500 
86275 
Sutaupote: 15225 
+

Minimalus užsakymo kiekis "Automatinis minkštinimo filtras WaterBoss 700" yra 1.

Apmokėjimas
Pristatymas

Pristatymas 2-3 d.d., jei prekės nėra sandėlyje gali užtrukti 3-4 sav. Išskirtiniais atvejais iki 6 - 8 sav.

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.

Atraskite naują minkštumą, skonio skirtumą ir drabužių spindėjimą.
Sužinokite apie tikrąją naudą, bei ekonomišką sprendimą pasirinkti minkštą vandenį.
Viso namo vandens minkštinimo filtras suteikia geresnį vandens skonį, švelnią odą ir minkštus audinius.
WaterBoss vandens minkštinimo sistema – galingas 4 kombinacijų derinys: filtruoja, minkština, pašalina geležį ir pagerina vandens skonį! Waterboss filtras yra su elektroniniu valdymo vožtuvu, kuris ne tik vykdo filtro regeneracijas pagal Jūsų sunaudotą vandens kiekį, bet ir optimizuoja druskos bei vandens, reikalingo filtro regeneracijai, sąnaudas.
WaterBoss užpildas, skirtingai nei tradiciniai vandens minkštintojai susideda iš 2-jų skirtingų užpildų: užpildas, šalinantis mechanines daleles ir smulkios frakcijos labai efektyvi katijonitinė derva. Sistema sukomplektuota su elektroniniu valdymo vožtuvu, kuris turi vandens skaitiklį, todėl šio filtro valdymo vožtuvo mikroprocesorius koreguoja filtro regeneracijų intervalo ilgį priklausomai nuo Jūsų sunaudoto vandens kiekio. Jei Jūs sunaudojate daugiau vandens, jis regeneracijas patankina, jei mažiau – paretina. Būtent dėl šios priežasties filtras ekonomiškai naudoja druską skirtą vykdyti regeneracijoms. Patentuota kelių skyrių talpa, unikalus užpildų mišinys, modernus valdymo vožtuvas – tai priežastys, dėl kurių WaterBoss serijos filtrai puikiai minkština vandenį, šalina geležį, gerina vandens skonį, iki 80% sutaupo vandens ir iki 50% sutaupo minkštinimo druskos sunaudojamos regeneracijos metu.
WaterBoss linija siūlo 10 metų garantiją korpusui ir 3 metų garantiją elektroninėms ir kitoms dalims. Tai ilgiausia garantija vandens minkštinimo sistemų rinkoje.

1. Draugiška vartotojo sąsaja. Įvesti duomenys išsaugomi atmintyje.
2. Valdymo vožtuvas. Begarsis, pilnai automatinis.
3. Dviejų skyrių filtruojanti talpa. Apima save apsiplaunantį ir minkštinimo užpildus.
4. Avarinio uždarymo plūdė. Apsaugo nuo persipylimo.
5. Ypač tanki, Premium klasės, katijonitinė derva.
6. Patentuotas srovės skirstytuvas. Užtikrina vandens tekėjimą per visą užpildą.
7. Tvirtas plastikinis korpusas. Talpina filtro korpusą ir druskos talpyklą.

Išskirtinės savybės:
Itin smulkios frakcijos, 0,2 mm minkštinimo sorbentas užtikrina maksimalų efektyvumą minkštinant, bei šalinant geležies ir mangano jonus. Kituose filtruose frakcija buna 0,2 - 0,5 mm.
Plati užpildo talpa su specialiu vandens skirstytuvu, neleidžianti susidaryti sąstingio zonoms.

Matmenys (plotis x gylis x aukštis), mm: 380 x 480 x 650
Užpildo kiekis: 19,8 l
Nominalus debitas: 1,5 m³/h
Maksimalus debitas: 2,3 m³/h
Pajungimas: ¾" colio
Filtro korpuso dydis, DxA: 10.5 x 14"
Vožtuvas: Hague Quality Water
Druskos talpos tūris: 55 l

Šiai prekei bus pritaikytas papildomas 20 Eur siuntimo mokestis.

Gamintojas
WaterBoss
Duomenys iš
2016 m. katalogo
Find similar
  • Neseniai žiūrėjote