Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Aquaphor Pro2 pakaitinė filtro kasetė (2 pakopa)

4744131016429
2500 
1750 
Sutaupote: 750 
+

Minimalus užsakymo kiekis "Aquaphor Pro2 pakaitinė filtro kasetė (2 pakopa)" yra 1.

Apmokėjimas
Pristatymas

Pristatymas 2-3 d.d., jei prekės nėra sandėlyje gali užtrukti 3-4 sav. Išskirtiniais atvejais iki 6 - 8 sav.

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.

Pro 2 kasetė sukurta kaip antra filtravimo pakopa Pro serijos kruopštaus vandens filtravimo rinkiniams.

Integruotos CarbFiber blokų technologijos pagrindu, pakaitinėje kasetėje yra sorbcijos matrica, pagaminta iš smulkios aktyvintos kokoso lūkšto anglies ir unikalaus jonų mainų mikropluošto AQUALEN™.

Jo tanki struktūra leidžia iš vandens efektyviai pažalinti aktyvų chlorą ir organinius chloro junginius. Jis išfiltruoja iki 2 mikronų dydžio daleles.

Jonų mainų AQUALEN™ pluoštas, kuriame yra modifikuotų rinktinių chelatinių junginių, giliai ir negrįžtamai pašalina iš vandens sunkiuosius metalus.

  • Tinka šiems filtrų korpuso modeliams: Aquaphor Eco Pro filtrams.
Gamintojas
Aquaphor
Duomenys iš
2022 m. katalogo
Find similar
  • Neseniai žiūrėjote